18 urodziny Allegro.pl – coś tu nie gra

Drogie Allegro! Gdzie jest mój samochód?!

Allegro właśnie wysłało na mój telefon powiadomienie PUSH, z informacją o rozstrzygnięciu pierwszej rundy konkursu urodzinowego. Bardzo fajnie, myślę sobie, klikam i wchodzę na podaną stronę i ze smutkiem stwierdzam, że nie wygrałem. To, że nagroda główna, czyli samochód hybrydowa Toyota C-HR, nie przypadła mi, to już wiedziałem, bo dokładnie przestudiowałem regulamin przed przystąpieniem do konkursu i wiedziałem, że w przypadku wygranej, zadzwoniłby do mnie prowadzący lub prowadząca program w radio RMF, żeby mnie o tym poinformować. Nie zadzwonili, zatem auto tym razem nie dla mnie. Wchodzę więc już z mniejszym entuzjazmem na wspomnianą wyżej stronę z listą zwycięzców i spodziewam się choćby nagrody dodatkowej, czyli kuponu na 100zł do wykorzystania w Allegro i tu niestety kolejne rozczarowanie – nagroda dodatkowa również nie dla mnie… Moim oczom ukazuje się lista nazwisk – myślę sobie, kurcze, sporo chętnych do wygrania, bo i nagroda fajna, czemu się zatem dziwić? A no temu, drogie Allegro, że nigdzie nie mogę znaleźć haseł, które wygrały, a zostały skrzętnie wybrane przez zespół 50 (!) członków jury… Ja rozumiem, że ktoś mógł wymyślić hasło lepsze, zabawniejsze, bardziej kreatywne od mojego, ale u licha dajcie mi je przeczytać! Skoro rozdajecie nagrody o łącznej wartości przekraczającej 2 mln PLN (18 samochodów po >100k PLN i 2100 kart podarunkowych o wartości 100 PLN każda), to niech szanowne jury napisze dlaczego wybrane zostały takie hasła a nie inne. Za dużo pracy? OK, niech przedstawione zostanie 10 najlepszych w każdej rundzie. Nie chcecie zdradzać haseł, bo możecie wykorzystać je w kampaniach marketingowych? Hasło i tak należy już do Was, więc nie sądzę aby było ryzyko, że ktoś Wam je ukradnie i nakręci na jego podstawie kapitalną reklamę, którą wygra Grand Prix w Cannes.

Wątpliwy konkurs na urodziny Allegro
Urodziny Allegro

 

Urodzinowe hasło konkursowe – jak wygrać w konkursie Allegro?

Drodzy czytelnicy, jeśli chcecie wziąć udział w konkursie, to jeszcze macie sporo czasu i 16 samochodów do wygrania. Reguły są proste i w miarę przejrzyste (regulamin do przeczytania tutaj). Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na następujące pytanie: „Jaki zakup na Allegro sprawił Ci największą radość” („Praca Konkursowa”). Pracę Konkursową należy wpisać w formularzu znajdującym się na Stronie Konkursowej, w formie wiadomości tekstowej, obejmującej maksymalnie 300 znaków.

Zarejestruj się w konkursie i zaznacz wymagane zgody – aby to zrobić, najpierw zaloguj się na swoje konto Allegro.
Zrób zakupy za minimum 100 zł i zapłać za nie z góry przy użyciu dostępnych w serwisie metod płatności (Twoja płatność powinna mieć status “Zakończona”).
Wejdź na stronę konkursu i kliknij [weź udział], aby zgłosić swoją odpowiedź i połączyć ją z właściwą płatnością.

Rzecz jasna chodzi o zwiększenie zaangażowania kupujących, aktywowanie obecnych (być może uśpionych) użytkowników platformy, uaktualnienie danych osobowych obecnych użytkowników platformy, zrobienie szumu w mediach i okazja do przypomnienia tym, którzy jeszcze nie wiedzą, albo po prostu zapomnieli, że Allegro jest najstarszym i największym w Polsce „sklepem” w internecie. A to wszystko przy okazji celebrowania osiemnastych urodzin.

Wszystko ładnie i pięknie, tylko coś tu nie gra z transparentnością zasad i wyborem zwycięzców. Rozumiem, że komuś mogą się hasła podobać bardziej lub mniej i zapis o zadaniu jest tutaj niezbędny, aby uniknąć problemów prawnych przy okazji przeprowadzania gry losowej, ale nie opublikowanie haseł zwycięzców uważam za ogromny minus całej akcji i jestem zdegustowany, tym bardziej, że wysłane przeze mnie hasła były naprawdę fajne. Inni wysłali lepsze? Tylko pogratulować! Tylko pokażcie mi je proszę, żebym nie miał tego uporczywego wrażenia, że wybraliście je losowo. No chyba, że po zakończeniu rundy o północy, siadacie wspólnie na całą noc, żeby debatować o zwycięzcach, których przecież ogłosicie następnego dnia między godziną 10, a 15…

Zwycięzcą nagrody głównej został mój imiennik – Tomasz Przytuła. Serdecznie gratuluję i bardzo żałuję, że nie mogę poznać zwycięskiego hasła na stronie organizatora, a na dzień dzisiejszy (14 listopada), nie mogę go znaleźć na żadnej innej stronie.

Rzecz jasna nie chodzi o to, że powinienem wygrać ten samochód tylko dlatego, że napisałem fajną odpowiedź konkursową z „atmosferą w tle”, bo zapewne takich odpowiedzi były dziesiątki, a w sumie pewnie i setki, jak nie tysiące. Po prostu pozostaje tu ogromny niesmak i poczucie, że jednak coś tu nie gra z tym wyborem zwycięzców, a nagrody główne znowu dostaną znajomi królika.

18 Urodziny Allegro.pl – zwycięskie teksty konkursowe

Wiem, że chcielibyście dowiedzieć się jakie hasło skradło serca jury Allegro, ale niestety nie są one publikowane przez organizatora. Hint: Przeczytajcie komentarze, tam jest kilka wzmianek.

Niefajnie.

Mimo wszystko pozdrawiam i życzę szczęścia konkursowiczom,

Kornel

Urodziny Allegro – AKTUALIZACJA 07.12

No więc skusiłem się i spróbowałem jeszcze raz. A właściwie to kilka razy, a nawet dodatkowo namówiłem żonę do tej zabawy. Za pierwszym razem dokonałem zakupu krzesła za kwotę lekko powyżej minimalnej, wymaganej do udziału w konkursie. Do tego dorzuciłem jakiś rozczulający tekst o świątecznych prezentach i dzieciach. Nic z tego… Może i słusznie, bo w sumie to strasznie oczywiste i wręcz nudne. Emocjami z okazji świąt, prezentami dla dzieci tego nie wygram – to pewne. Kolejne podejście było w podobnym tonie, zakup znowu w granicach niezbędnego minimum. Nadal nic…

Dwutygodniowa przerwa i naszła mnie ochota na to, żeby ponownie spróbować szczęścia. W punkcie 3.6 regulaminu napisano jasno, że:

Komisja Konkursowa będzie stosowała następujące szczegółowe kryteria wyłonienia Zwycięzców, Zwycięzców dodatkowych oraz osób z Listy rezerwowej:

a) oryginalność wykonania Pracy Konkursowej;

b) pomysłowość;

c) słownictwo i stylistyka;

d) przydatność w działaniach marketingowych dla Organizatora.

Zatem spróbowałem ponownie – oryginalnie, pomysłowo i z nienagannym słownictwem oraz stylistyką. Przydatności w działaniach marketingowych dla Allegro nie będę oceniał, ale potrafię wyobrazić sobie spot stworzony na podstawie konkursowego pomysłu. Przechwałki? Być może, ale serio uważam, że pomysł był zacny i zasługiwał na docenienie. Słuchajcie – były to dwie prace konkursowe, które opisywały ten sam dzień z dwóch różnych perspektyw – męża i żony. Oboje przeszczęśliwi i opisujący zakup na Allegro, który sprawił każdemu z nich największą radość, chociaż nie do końca wiedzieli dlaczego. Nienaganne słownictwo i stylistyka, perfekcyjne wykorzystanie 300 przysługujących znaków w każdej z prac, oryginalność wykonania pracy, komizm sytuacji, a do tego pomysłowość, bo chociaż były to dwie prace konkursowe, mogące bez problemu funkcjonować osobno, to połączenie ich w całość dawało dodatkowy kontekst i komizm sytuacyjny. Fajne? No ja myślę… Niestety Komisja Konkursowa nie była tego samego zdania, bo nie tylko żadne z nas nie wygrało głównej nagrody, ale nie zasłużyliśmy na wyróżnienie kartą podarunkową 🙂

Za to pan Tomasz wygrał i nawet odebrał swoją główną nagrodę, jak udowadnia Allegro na specjalnie przygotowanym w tym celu filmie promocyjnym. Gratulacje panie Tomaszu.

Allegro oczywiście musiało pokazać, że ktoś jednak odbiera główną nagrodę, bo oskarżenia posypałyby się z każdej strony. Mam nadzieję, że Allegro zrobi to samo z każdym zwycięzcą i poda trochę więcej informacji na temat haseł, które uznane zostały za najlepsze, jak napisano w komentarzu do filmu na YouTube.

PS. ponieważ z konkursami nigdy nie wiadomo, a nie chciałem zmniejszać swoich szans na wygraną poprzez niespełnienie jakichkolwiek warunków brzegowych (niewymienionych w regulaminie), zdecydowałem się na gruby zakup na Allegro w przypadku obydwu prac konkursowych. I tak stałem się szczęśliwym posiadaczem kompletu opon zimowych za kwotę lekko ponad 1k PLN, a małżonka nie musi już szukać dla dzieci prezentu, bo PS4 w wersji Slim za podobną kwotę już do nas jedzie 🙂

PS2. Dla przypomnienia:

Kontroli prawidłowości przebiegu całego Konkursu dokonuje Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z przedstawicieli Organizatora a kontroli prawidłowości prac Komisji Konkursowej dokonuje notariusz, wybrany przez Organizatora dla celów związanych z niniejszym Konkursem.

Mam nadzieję, że Allegro pokaże jakieś materiały z prac komisji, potwierdzone przez notariusza, którego nazwiska nie jestem w stanie ustalić. Z pewnością nie mogą tego teraz zrobić, bo pracują w pocie czoła dzień i noc, aby zdążyć na czas przeglądnąć wszystkie zgłoszenia konkursowe, które, jak przypomnę, można zgłaszać do północy dnia kończącego rundę, a wybór zwycięzcy ogłaszany jest dnia następnego między godziną 10, a 15. Ciężka to praca, szanowna komisjo. Ciężka.

Post Author: admin

43 thoughts on “18 urodziny Allegro.pl – coś tu nie gra

  […] Aktualizacja: Zapraszam do lektury o tym, jak Allegro organizuje konkurs urodzinowy. […]

  klmru

  (25 listopada 2017 - 12:20)

  jak dla mnie to Wielka ściema!!! najlepiej byloby Ci skontaktowac sie przez fb z pozostalymi Tomaszami P a jest ich chyba 4-5. Sprawdzcie sobie liste zwycięzców, 3 wygranych jest na fb i są to ewidentnie konta widma. Ela, Natalia i Aneta. żadne z tych osób nie posiada zdjęcia profilowego,przypadek? to nadaje się do prokuratora!!!!!

   Aga

   (9 grudnia 2017 - 12:56)

   Auto wygrał p. Tomasz z mojego miasta. Faktycznie to on na filmie i zgadza się imię i nazwisko. Osobiście nie pytałam i nie widziałam go. Ciężko też mi trafić na moment w którym dzwoni RMF FM. jeśli potwierdzę wygraną tego pana dam znać na forum 🙂

  pisko

  (6 grudnia 2017 - 22:02)

  Kornel. w 100% zgadzam się z Tobą. Pozdrawiam.

  Aga

  (9 grudnia 2017 - 13:04)

  Potwierdzam to nie fake. Chłopak faktycznie wygrał 🙂

  Majk

  (9 grudnia 2017 - 17:20)

  Mysle, ze nikt tu nie kwestionuje tego, ze ktoś jednak wygrywa główne nagrody. Ja poddaje w watpliwosc sposob wyboru zwyciezcy, brak przejrzystości procesu, co stawia pod wielkim znakiem zapytania uczciwosc organizatora, czyli Allego.pl. Szkoda… PS. Czy ktos da linka do jakiegos nagrania z anteny RMF, gdzie dzwoniono do zwyciezcy? Słuchałem 2 razy od deski do deski RMF w dniu ogloszenia wygranej i nic nie było na ten temat w radio

  zk

  (12 grudnia 2017 - 21:43)

  Bardzo dobrze, że w końcu ktoś opisał tę całą farsę. Myślę dokładnie tak samo, bo brak jawności wygranych haseł budzi podejrzenia. Już wygralam nie jeden konlurs i wiem, że w tych, w których się gra o duże stawki wygrane teksty są publikowane. No, w tych uczciwych konkursach, a tutaj do czynienia z takim chyba nie mamy.

   Ania

   (13 grudnia 2017 - 13:53)

   Byłam świadkiem ogłoszenia wyniku. Odpowiedź konkursowa została przeczytana na antenie. Niestety ja też chciałabym przeczytać wszystkie, a nic nie mogę znaleźć na ten temat.

  Kamil

  (12 grudnia 2017 - 22:55)

  Witam,
  No niestety ale sposób w jaki jest prowadzony konkurs nie do końca jest przejrzysty. Ja też wziąłem udział i według regulaminu napisałem z żoną piękny wierszyk rymowany na równe 300 znaków i również nie dostałem nic. Czy może ktoś z was forumowicze wie kto może skontrolować taką loterię? Bo widzę, że ktoś tu pogrywa w ch… z nami. Może trzeba napisać do wspaniałego Ziobry?
  Pozdrawiam

   admin

   (13 grudnia 2017 - 07:14)

   Rymowany czy nie, nie musial byc na tyle dobry, zeby zostac nagrodzonym. Tu chodzi o przejrzystosc wylaniania zwyciezcow, a do tego bardzo daleko. Jezeli Allegro nie zaprezentuje filmow z wreczania 18 glownych nagrod, to bede pierwszym, ktory nazwie cala akcje ustawką, w której część samochodow powedrowala do znajomych. Tak grubo szyte, ze az boli z tylu…

  Zwycięzca

  (13 grudnia 2017 - 14:03)

  Szanowni Państwo. Rozumiem Państwa rozgoryczenie, że nie wygraliście głównej nagrody.
  chciałabym tylko zakończyć bezsensowną dyskusję o przejrzystości i zasadach wyłaniania Zwycięzców.
  Tak się składa, że jestem jedną z szczęśliwych allegrowiczek, która wygrała Toyotę w tym konkursie.
  Konkurs nie jest ustawiony, faktycznie prosty człowiek, bez znajomości może wygrać. Dla mnie to był ogromny szok i wielka radość.
  Zgłosiłam do konkursu 3 prace, jedna byłą naprawdę bardzo oryginalna i ta właśnie wygrała.
  Oczywiści trzeba mieć naprawdę trochę szczęścia, ale konkurs jest faktycznie przeprowadzany zgodnie z zasadami
  Po mojej wygranej słuchałam co dzień RM FM i za każdym razem udało mi się usłyszeć jakie zakupy zostały nagrodzone.
  Rozmowa emitowana była na antenie zwykle po godz 18. Myślę, że wszystkim Państwu dałam jasno do zrozumienia, że ten konkurs nie jest żadną ustawką. Auto już zarejestrowałam w przyszłym tygodniu jadę po odbiór. Pozdrawiam

   admin

   (14 grudnia 2017 - 09:18)

   Noo, to teraz już jestem spokojny. Dziękuję droga Allegrowiczko, że rozwiała Pani nasze wątpliwości w tak jasny i nie budzący wątpliwości sposób :))) Poważnie? Zwyciężczyni konkursu wchodzi na jakiegoś pierwszego lepszego bloga, żeby zabrać głos w obronie Allegro i uciszyć burzę wokół konkursu? To się nazywa zarządzanie sytuacją kryzysową drogie Allegro i do tego zrobione w bardzo złym stylu 🙂
   PS. Pani z komentarza powyżej jest JEDYNĄ (chętnie udowodnię), która użyła nieistniejącego maila podpisując się pod komentarzem. Wszystkie inne maile komentujących istnieją i są osiągalne (za wyjątkiem SPAM fightera, którego użył Marcin), jedynie pani z komentarza powyżej użyła jakiegoś wymyślonego 🙂 Przypadek? Nie sądzę.

    Tomek

    (15 grudnia 2017 - 15:59)

    A jak się Pani nazywa?

     Basia

     (30 grudnia 2017 - 23:51)

     Od początku wiedziałam że ten konkurs to ściema,przeważnie w konkursie można wygrać 2,3 auta a nie 18 oszusty.Sama robiłam 4 podejścia i pięknie miałam prace napisane-nie warto było,sporo mi nie grało

    Basia

    (30 grudnia 2017 - 23:44)

    To oczywiste że to ściema i proszę nie kłamać na 100% mydlisz innym mózgi

  Kamil

  (13 grudnia 2017 - 15:04)

  Ja uważam, że samochody zostały rozdane ale częściowo po znajomości, a częściowo w sposób losowy. Nie jest możliwe przejrzeć tyle zgłoszeń rzetelnie. Sam wygrałem 2x100zł na jakieś 10 szans, a wydaje mi się, że każda odpowiedź była fajna. Słuchając odpowiedzi na RMF FM które wygrały stwierdziłem, że nie można było wymyślić już nic bardziej banalnego.. Aparat? Pasja? Proszę Was… Kot w samochodzie? Śmieszne, ale bez przesady… Licytacja książki w pojedynku z żoną? … Nie uważam, że moje odpowiedzi były lepsze bo to jest subiektywne, ale na pewno znalazły by się jeszcze lepsze historie..

   admin

   (13 grudnia 2017 - 17:41)

   Trafiles w sedno, Kamil. Gratuluje wygrania nagrody pocieszenia 🙂

   Monia

   (11 stycznia 2018 - 22:24)

   Witam, proszę o informację po jakim czasie od wysłania protokołu otrzymał Pan bony?U mnie minął miesiąc i nic nie dostałam. Wysłałam 3 maile i zero odzewu 😕

  Joanna

  (13 grudnia 2017 - 18:05)

  Gdzie są pozostałe filmy z wręcznia głównych nagród, kochane Allegro?? Chyba nie myślicie, że spławicie nas jednym filmem promocyjnym. Żarty…

  Marcin

  (13 grudnia 2017 - 20:52)

  Cóż, pozostaje tylko pogratulować Zwycięzcom nagrody głównej! Jako użytkownik będący z Allegro 17 lat, też miałem chrapkę na samochód. Wygrałem jedynie kartę podarunkową i jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym, że jak sobie sam nie zarobię to nie będę miał 😛
  Trochę szkoda, że nie dzwonili na żywo na antenie RMF tylko odtwarzali nagrania po 18.
  Informację o wygranej karcie dostałem po kilku dniach, tak jakby te odpowiedzi były analizowane dużo później…
  Czy konkurs był rzetelnie przeprowadzony? Nie powiedziałbym – ale kto bogatemu zabroni 😉
  Jedno jest pewne, Allegro wzbogaciło się o mnóstwo dobrych tekstów, które jeszcze długo będą wykorzystywać w kampaniach marketingowych.

  critt

  (14 grudnia 2017 - 11:20)

  Dokładnie
  Każdy widzę że ma podobne wrażenie. Generalnie wyłanianie najlepszych prac przez jakieś gremium ludzi już budzi nepewności. Ale szczerze mówiąc w Allegro pracuje pewnie dużo ludzi – każdy z tych ludzi ma znajomych rodzinę – i był u tak zwanego źródła – wiadome jest to że te osoby miały największe możliwości na wygraną. Hasła były różne jedne lepsze drugie gorsze – zresztą ocenianie tego jest trudne. Aczkolwiek sposób w jaki to się odbywało jest totalnie dziwny, minuta na antenie RMF FM – i to jeszcze puszczane nagranie – tak naprawdę do końca nie wiadomo było o której oni dzwonią, brak listy wygranych haseł – brak miejscowości przy nazwiskach zwycięzców. Moim zdaniem 1-2 osoby to były wybrane reszta poszło po ludziach którzy byli blisko allegro. Ale z drugiej strony jakby to lepiej rozegrać – głosowanie na powiedzmy top10 haseł w każdej rundzie ? może też nie idealne rozwiązanie ale już myślę że wiele ludzi było by zadowolonych że chociaż otarło się swoim hasłem o auto. Dużo można było zrobić żeby było to lepiej zrobione. A pozostał duży niesmak. Moim zdaniem marka Allegro pomału się kończy. Niech w końcu zmienią nazwę na Amazon Allegro i zaczną handlować swoimi produktami bo to tego dążą. A te hasła były im do tego potrzebne – dostali w końcu tysiące produktów które związane są z radością – dokładnie po to żeby w te produkty były u nich w ofercie, „kontrahenci” Allegro dostali autka, z samych prowizji za te sprzedaże po 100 zł myślę że uzbierało się kilka aut. Pieniądz robi pieniądz.
  Sam wysłałem kilka haseł – o ile pierwsze były może średnie. Ale ostatnie było mega przy trzech autach – wręcz byłem pewien wygranej :-). Jak usłyszałem hasła które wygrały to niestety ręce mi opadły.
  Może mi ktoś podać hasło z godziny 17 ? to drugie w ostatnim dniu bo nie usłyszałem bo dziecko mi zapłakało 😀 chce się pośmiać.

  Albert

  (15 grudnia 2017 - 09:03)

  Znam osobę która wygrała ten konkurs i faktycznie dzwonili między 10-15:00 w dzień wygranej, nagrywali wszystko po to by mieć kontrole nad tym aby nikt nie powiedział całego hasła jakie wysłał, kolega opowiedział wszystko ze szczegółami, a jak puścili to w radio to dali tylko pierwsze i ostatnie zdanie.

   admin

   (15 grudnia 2017 - 09:23)

   To mile, ze zagladaja tu zainteresowani tematem, ktorzy maja takze pozytywna opinie o calym konkursie 🙂 Przy okazji – jak ma na imie wspomniana znajoma osoba, ktora wygrala? Siedze w tym juz tak gleboko, ze chetnie to zweryfikuje. Pozdrawiam i czekam na imie, albo date, kiedy znajomy wygral/wygrala.

  Tomek

  (15 grudnia 2017 - 15:56)

  To ja też od siebie coś dorzucę. Skopiowałem listę laureatów (obecną do 13 rundy bo tyle tylko na razie jest na stronie. Wkleiłem całość w arkusz Excel i usunąłem duplikaty. I teraz najlepsze: z 1994 osób aż 178 to duplikaty!!! Rekordzistka pojawiła się na liście aż 5-krotnie i zaskoczę Was, nie ma na nazwisko „Nowak” ale „Tołoczko”, potem inna Pani nie „Kowalska” ale „Ćwirko” – 3 razy na liście. Skoro pytanie konkursowe dotyczy konkretnego zakupu to jak można wygrać 5 razy??

   admin

   (15 grudnia 2017 - 19:21)

   Bardzo fajna analiza, Tomek. Niemniej mam tutaj wytłumaczenie – w regulaminie nie ma zastrzeżenia, że nie można wygrać nagrody dodatkowej więcej niż raz. Ta zasada dotyczy tylko nagrody głównej. Zakładam, że mamy tu do czynienia z zawodowymi konkursowiczami, czy też konkursowiczkami.

  Anna

  (15 grudnia 2017 - 18:01)

  O Lol trafiłam tu z przypadku nie z żadnego Allegro i innych rmfow i jestem w szoku jak zazdrość człowieka który nie wygrał może byc śmieszna xD ja rozumiem zazdrosc ale wypisywanie takich głupot to powinna być porażka dla dorosłego człowieka. Po pierwsze po co doszukiwać się wszędzie spisku? Wymyślając hasła konkursowe każdy miał jakies przeżycia i emocje związane z jakimś ciekawym zakupem ale to są subiektywne odczucia i jury konkursowe nie ma takich samych emocji. Oni po prostu sama prace oceniają i nawet jakby podali wszystkie hasła konkursowe na stronie to co to zmieni? Ze jakiś Janusz z wąsem powie oo to hasło było lepsze od tego a to lepsze od tego i nie wygrało. Skoro Pan nie był w jury to nie Pan wybierał tylko ktoś inny i ktoś inny ocenia. Druga rzecz to według mnie nawet zle ze Allegro podaje imiona i nazwiska zwycięzców. Przecież teraz banda zazdrosnych ludzi będzie przeglądać ich wszystkie profile na fb i podobne. Na ich miejscu tez bym usunęła zdjęcia profilowe a nawet zablokowała możliwość wyszukiwania na fb przez nieznajomych bo cenie sobie swoją prywatność. To samo tyczy się maili, po co mam podawać Panu prawdziwe maile skoro nie wiem czy za chwile mnie coś nie zaspamuje oraz jak już wspomniałam cenie sobie swoją prywatność w tych czasach gdzie każdy żyje dla innych i na pokaz. Pozdrawiam serdecznie i życzę mniej zazdrości.

   admin

   (15 grudnia 2017 - 20:37)

   Pani Anno (zakładam, że odpisuje Pani na swój post z 13 grudnia, napisany jako „Zwycięzca”). Bardzo płasko oceniła Pani prowadzoną tutaj dyskusję, sprowadzając wszystko do kwestii zazdrości „tych, którzy nie wygrali”. Polecam zapoznać się z treścią mojego wpisu i przede wszystkim zwrócić uwagę na datę jego publikacji – 14 listopada, zatem po jednej z pierwszych rund i to już wtedy podałem w wątpliwość poprawność prowadzenia konkursu, przejrzystość procesu wyłaniania zwycięzców i tym samym uczciwość organizatora i to właśnie te rzeczy są powodem całej dyskusji tutaj prowadzonej. Zazdrość nie ma tu nic do rzeczy, bo tworząc ten post miałem jeszcze 17 szans na wygraną i nawet skusiłem się na to, aby spróbować szczęścia ponownie.
   Pragnę zwrócić uwagę, że to nie był konkurs, w którym do rozdania była konsola lub telewizor, tylko główne nagrody o wartości 1,8 MILIONA polskich złotych. Takie konkursy nie zdarzają się często i tym bardziej są na celowniku wszystkich, zatem ich przejrzystość nie powinna budzić absolutnie żadnych wątpliwości. Tak nie było w tym przypadku i to smuci.
   Z drugiej strony, naprawdę godna szczerego uznania jest Pani chęć oddalenia wszelkich naszych zarzutów od organizatora konkursu, nawet kosztem oddania kolejnej części Pani prywatności, którą tak bardzo sobie Pani ceni.

    Anna

    (15 grudnia 2017 - 21:17)

    Jest to mój pierwszy post tutaj, wcześniej nic nie pisałam a jedynie czytałam komentarze dlatego postanowiłam odpisać na Pana artykuł jak i przytoczyć niektóre rzeczy z komentarzy raz jeszcze. Ciagle nie wiem i nie rozumiem po co my jako normalni ludzie mamy weryfikować osoby które wygrały. Jest od tego jury. Skoro w jakiś sposób wybrali wygranych to jest to ich opinia, nie było w regulaminie ze na podstawie głosów internautów wybierają zwycięzców. Dla mnie wszystko jest tak przejrzyste. Skoro nie wygrałam to widocznie nie tego chciało jury. Po co mam twierdzić ze miałam najlepsze hasło, jak jury mogło się coś innego spodobać. Nazwiska zwycięzców mogliby naprawdę zasłonić bo normalny człowiek nie potrzebuje być w centrum uwagi i nie potrzebuje wszystkim mówić ze to on wygrał

     admin

     (15 grudnia 2017 - 21:48)

     Szanuję Pani odmienną opinię na ten temat, Pani Anno.

  Tomek

  (15 grudnia 2017 - 20:09)

  admin – do własnej refleksji pozostawiam wszystkim czy jest to fair wobec innych uczestników żeby 5 razy wygrać w konkursie odpowiadając ciągle na jedno i to samo pytanie, które co najlepsze powinno dotyczyć jednej i konkretnej sytuacji .

  Anna
  Po co sie tłumaczysz jak tu trafiłaś?
  Jak się wczytasz to nie chodzi tutaj nikomu o zazdrość, ale o to, że ktoś wyczuł smrodek i jak się okazuje nie czuje go sam. Największe firmy tego świata robią różne brzydkie rzeczy często pod przykrywką oficjalnych akcji i co jakiś czas można o tym poczytać w gazetach. Nikt nikogo o nic tutaj nie posądza ale jest grupa osób, których póki co nie przekonują w pełni ogólnodostępne dane w temacie konkursu . Więc jeśli też tego nie czujesz to szkoda było Twojego czasu na wypowiadanie się kompletnie nie na temat.

  Zwyciezca

  (15 grudnia 2017 - 21:53)

  Witam ponownie.
  Jesli jest Pan zainteresowany uzyskaniem jakichkolwiek szczegolow dot. tego konkursu prosze o kontakt. Mail jest prawdziwy. Jestem w stanie udowodnic swoja wygrana. ale nie na forum bo cenie swoja prywatnosc.info do admina prosze o kontakt a Przekona sie Pan ze to nie ustawka☺pozdrawiam

   admin

   (16 grudnia 2017 - 11:45)

   Pani „Zwyciężczyni”. Powtórzę jeszcze raz – cieszy mnie fakt, że zwycięzcy w konkursie Allegro tak gorliwie pragną udowadniać uczciwość organizatora. Po pierwsze – Allegro pokazało już jeden film z momentu wręczania nagrody Panu Tomaszowi i chyba nikt, kto choć trochę myśli, nie uzna tego za fake. Tak, Pan Tomasz wygrał i otrzymał nagrodę. Co z pozostałymi 17 samochodami? Twierdzi Pani, że wygrała Pani jeden z nich i może to udowodnić? Jasne – chętnie przekonam siebie i pozostałych czytelników, że jesteśmy bliżej ustalenia faktu, że wszystkie nagrody zostały rozdane bez najmniejszych zastrzeżeń. Jeśli chce Pani mnie przekonać, zapraszam na moją stronę w celu kontaktu: http://www.kornicki.com.pl

   Judyta

   (19 grudnia 2017 - 15:38)

   Czy nadal trwa proces ustalania czy osoba z powyzszego maila faktycznie wygrala i udowodnila to, czy tylko kolejny post na wiatr, zeby uspokoic opuinie publiczna? Prosze o update.

    admin

    (19 grudnia 2017 - 16:01)

    Minęło 4 dni i Pani, która we wcześniejszym poście twierdziła że zwyciężyła, nie raczyła się do mnie odezwać. Jeśli tylko zdecyduje się na kontakt (mail jest na stronie, którą podałem w odpowiedzi – dla przypomnienia: http://www.kornicki.com.pl), to z pewnością nie omieszkam Was o tym poinformować.

     Zazenowana

     (19 grudnia 2017 - 21:11)

     Wygląda,że Allegro swój urodzinowy wybryk zamiecie pod dywan,jak to zwykle robi w takich sytuacjach.Tak jak napisano,nagrody konkursowe rozdane,a teraz zapomnijmy o sprawie,czyli inaczej „Konkurs Allegro,czyli jak wyprowadzić zespolki 2 miliony zlotych”. Gratulacje dla panów z Poznania!

  Iwona

  (16 grudnia 2017 - 12:14)

  Ten Pan co wygrał z filmu… co prawda nei mam pamieci do twarzy, ale na 99% studiowal na AE Poznan (wtedy jeszcze) z kolesiami z Allegro. Także gratuluję wygranej.

   Tomek

   (16 grudnia 2017 - 15:22)

   Laureatka konkursu na pierwszym lepszym forum wykazuje się większą aktywnością niż allego, które nadal nie udzieliło mi jasnej odpowiedzi ws. publikacji materiałów z wręczenia pozostałych 17 samochodów… jaja…

   admin

   (16 grudnia 2017 - 15:40)

   Pani Iwono, skoro nie ma Pani pamieci do twarzy, to na jakiej podstawie twierdzi Pani, ze studiowal razem z osobami powiazanymi z Allegro?

  Przegrany

  (18 grudnia 2017 - 09:16)

  Kolejny fakt jest taki że prawdopodobnie po Twojej notce na blogu Allegro się przestraszyło dalszych doszukiwań bo usunęło zakładkę o urodzinach… Dziwne że się nie chcą pochwalić jakimś podsumowaniem….

   admin

   (18 grudnia 2017 - 10:57)

   Nie usuneli, tylko przestali promowac, jako ze konkurs zostal zakonczony, nie ma sensu zabierac przestrzeni na stronie glownej na cos, co nie bedzie juz przynosilo pieniedzy. Strona konkursowa nadal jest dostepna tutaj – https://allegro.pl/urodziny/

  oil land

  (23 stycznia 2018 - 22:24)

  wszystko było zaplanowane i tak miało być nikt przypadkowy nie wygrał auta

  Zwycięzca

  (2 lutego 2018 - 20:04)

  A jednak pan administrator nie pochwalił się otrzymanymi na maila zdjęciami, ( mimo, że obiecał) które potwierdzają wygraną samochodu… szkoda że prawda nie może wyjść na jaw…rozumiem, że teraz to niezręcznie przyznać sie do błędu…pozdrawiam

   admin

   (3 lutego 2018 - 19:07)

   Chetnie sie pochwale, jak tylko mi Pani powie gdzie i kiedy zostaly one wyslane 🙂
   UPDATE: Faktycznie mam na jednej ze skrzynek maila od ww pani. Zerkne na to dzis i postaram sie w miare szybko napisac co w nim jest.
   PS. o niezrecznosci przyznania do jakiego bledu Pani mowi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *